Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść
Kościół Wniebowzięcia NMP, ul. Parafialna, Wrocław
Zdzisław K.: Wcześniejszy kadr.
Zespół magazynowo - usługowy, ul. Rybnicka, Wrocław
MacGyver_74: Maszyna parowa, sprężarka...
Budynek nr 104 (1), al. Hallera Józefa, gen., Wrocław
Danuta B.: Odzieżowy, czapkę mi tam kupiono.
Budynek Mist House (Develia), ul. Mglista, Wrocław
MacGyver_74: I pierwsza seria przyczepy kempingowej Niewiadów 126. :)
Dokumenty, Wrocław
Danuta B.: Kto dziś potrafi w te klocki... Żona każdego Dudy to Dudzina, a córka to Dudzianka. A jeszcze jak dochodzi wymiana głoski ch na sz... to już dramat.
Uniwersytet Przyrodniczy - gmach glówny, ul. Norwida Cypriana Kamila, Wrocław
Zdzisław K.: W tle widoczna jest wieża ciśnień Na Grobli.

Ostatnio dodane
znaczniki do mapy

sawa
PAX
maras
pavelo
maras
maras
maras
maras
maras
TW40
dariuszfaranciszek
dariuszfaranciszek
sawa
sawa
sawa
t.ziemlicki@wp.pl
rok
MacGyver_74
Przemek (NR)
chrzan233
t.ziemlicki@wp.pl

Ostatnio wyszukiwane hasła


 
 
 
 
"Wąski Most - Szeroka Kultura" - projekt artystyczny w ramach ESK 2016 - Mosty
Autor: MT°, Data dodania: 2015-05-27 23:39:40, Aktualizacja: 2015-05-28 00:18:18, Odsłon: 3116

20-tego czerwca artystycznie przeobrażony Most Bartoszowicki połączy Psie Pole ze Śródmieściem, dzięki czemu dzielnica ta symbolicznie zintegruje się z kulturą miasta, a projekt stworzy okazję do odczarowania miejsc uchodzących dotąd za peryferia...
 • Stowarzyszenie Wratislaviae Amici zaprasza na niecodzienne wydarzenie

  w dniu 20 czerwca 2015 roku, które odbędzie się na Moście Bartoszowickim

  w ramach projektu ESK 2016 Mosty

   

  Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie - http://wroclaw2016.pl/mosty/

  20 czerwca oddane w ręce młodych Dolnoślązaków mosty i kładki, zamienią się w sceny teatralne, przestrzenie koncertowe, pracownie plastyczne, ciemnie fotograficzne. Film, taniec, słuchowisko, literatura, happening, performance, spektakularne widowiska i subtelne instalacje – na 26 wrocławskich mostach i kładkach. Dzięki zaangażowaniu kilkuset twórców, profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych, powstanie we Wrocławiu 26 nowych przestrzeni sztuki, w których każdy widz będzie mógł stać się artystą. Program „MOSTY” to 26 opowieści na mostach otwartych na Twoją historię! Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje Chris Baldwin, kurator ESK 2016 ds. performance.

   
  Projekt "Wąski Most - Szeroka Kultura" realizowany jest przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie "Grupa z Pasją" działające na osiedlach Strachocin - Swojczyce - Wojnów, a Wratislaviae Amici jest jedym z głównych partnerów tego projektu. Nasze archiwalne materiały nazwiązujące do wszystkich objętych projektem obiektów będą wyświetlane w dniu 20 czerwca na dużym telebimie, będzie też okazja do stworzenia w tym dniu kolejnej niesamowitej dokumentacji fotograficznej przez naszych użytkowników.
   
  Zapraszamy zatem gorąco do licznego przybycia na Most Bartoszowicki i zmierzenia się z potęgą Smoka Strachoty, który w tym dniu pokaże swoje wyjątkowe oblicze...
   
  Zdjęcie nr 2
   
   
  Most Bartoszowicki, jak i potencjał mieszkańców Psiego Pola, warte są odkrycia przez wrocławian.

  20-tego czerwca artystycznie przeobrażony Most Bartoszowicki połączy Psie Pole ze Śródmieściem, dzięki czemu dzielnica ta symbolicznie zintegruje się z kulturą miasta, a projekt stworzy okazję do odczarowania miejsc uchodzących dotąd za peryferia. Most stanie się sceną, na której pokażemy nasze możliwości i bogactwo inicjatyw. Realizowany przez sześć miesięcy projekt zintegruje lokalną społeczność bez względu na wiek, światopogląd , sprawność, grupę społeczną. A w finale, 20 i 21 czerwca most Bartoszowicki przeobrazi się w Smoka Strachotę z lokalnej legendy.
   
  Każdy, kto pokona lęk przed gadem i zdecyduje się wejść na most, będzie miał niepowtarzalną szansę, by stać się jego symbolicznym pogromcą. Jeśli chcesz poczuć smak zwycięstwa, wejdź do paszczy Smoka... Na moście, niczym w smoczym brzuchu, znajdziesz się w niezwykłej interaktywnej galerii. Uwierz: ta wizyta zaspokoi i pobudzi wszystkie Twoje zmysły. Poznasz nowe smaki, nieznane zapachy, nasycisz wzrok kolorem, usłyszysz głos, poczujesz pod palcami fakturę jego skóry...Staniesz się Artystą, tworząc na żywo niepowtarzalne graffiti , wprawisz smoka w ruch, napiszesz własną alternatywną legendę...
   
  Po zmroku, w ostatecznej rozgrywce, razem ujarzmimy wodę, ogień i własny strach. Przejście na drugą stronę Mostu-Galerii będzie oznaczać symboliczną przemianę. Uczucie niepewności i strachu, dotąd kojarzone ze Smokiem, zamieni się w niezapomniane doznanie artystyczne.

  Autorzy projektu zespołowo:
  Ewelina Sowa, Sandra Wolny, Maciek Skorupa
  Renata Piwko-Wolny, Renata Sowa,Emilia Kopecka -Zachara, Beata Mazur, Beata Skorupa oraz grupa przyjaciół skupiona wokół Stowarzyszenia Grupa z Pasją oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 we Wrocławiu.
  Projekt artystyczny, non profit. - www.grupazpasja.com.pl
   
 • Strona internetowa

ZAPRASZAMY 20 CZERWCA NA MOST BARTOSZOWICKI

O Smoku Strachocie można poczytać w artykule - O SMOKU STRACHOCIE I SMOCZEJ STUDNI


/ / / / 6 / 10a / 2015 /
/ / /
/ / /
/ / /
/ / / / 6 / 10a /