74 - PL. SPOŁECZNY - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Oławska - Skargi - Kołłątaja - Piłsudskiego - pl. Legionów - pl. Orląt Lwowskich - Podwale - pl. Jana Pawła II - Jagiełły - m.Mieszczańskie - Dubois - Pomorska - pl. Staszica - Reymonta - m. Osobowicki - Osobowicka - OSOBOWICE - 74 Linia nr 74 jest linią tymczasową uruchomioną na czas przebudowy ulicy Grabiszyńskiej