Linie tramwajowe |
Nr linii |
Breslauer-Strassen-Eisenbahn-Gesellschaft (BSEG) |
1
|
PL.1 MAJA - św.Mikołaja - Rynek (północna strona) - Wita Stwosza - pl.Dominikański - Al.J.Słowackiego - m.Pokoju - kard.S.Wyszyńskiego - Szczytnicka - M.C.Skłodowskiej - m.Zwierzyniecki - PARKOWA (SZCZYTNIKI) ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: biały |
2
|
POPOWICE (RZEŹNIA) - Legnicka - pl.Strzegomski - Legnicka - pl.Solidarności - pl.1 Maja - Ruska - pl.Solny - Rynek (południowa strona) - Oławska - Traugutta - pl.Wróblewskiego - T.KOŚCIUSZKI ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: niebieski |
3
|
POPOWICE (zajezdnia) - Legnicka - pl.Strzegomski - Legnicka - Oławska - P.Skargi - Kołłątaja - Dworzec Główny - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - KAMIENNA ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: czerwony |
4A
|
BOREK (Park Południowy) - Powstańców Śląskich - Świdnicka - pl.Kościuszki - Rynek (wschodnia strona) - Kurzy Targ - Szewska - Grodzka - m.Uniwersytecki - pl.św.Macieja - B.Chrobrego - DWORZEC NADODRZE (z powrotem przez m.Uniwersytecki i Kuźniczą) ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: żółty |
4B
|
PL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - Powstańców Śląskich - Świdnicka - pl.Kościuszki - Rynek (wschodnia strona) - Kurzy Targ - Szewska - Grodzka - m.Uniwersytecki - S.Dubois - Pomorska - pl.Staszica - W.Reymonta - m.Osobowicki - Osobowicka - CMENTARZ OSOBOWICKI ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: czerwony |
5
|
OKÓLNA - Dworzec Główny - Dworzec Świebodzki - Dworzec Marchijski. Więcej szczegółów dotyczących tasy na mapie. |
Nr linii |
Städtische Strassenbahn Breslau (SSB, czerwone wagony) |
1
|
ŚLĘżNA - Sanocka - Lwowska - T.Zielińskiego - pl.Muzealny - Muzealna - Podwale - pl.1 Maja - W.Jagiełły - Mieszczańska - Pomorska - pl.Staszica - W.Reymonta - m.Osobowicki - Osobowicka - OSOBOWICE ODJAZDY: co 5 minut do pl.Staszica, co 10 minut do Cmentarza Osobowickiego, co 30 minut do Osobowic KOLOR: biały, oznaczenie trasy i kolor lampy dla kierunku Osobowice - biało-czarny, dla kierunku Cmentarz Osobowicki - białe, dla kierunku pl.1 Maja - białe z czarną obwódką |
2
|
PARK POłUDNIOWY - Powstańców Śląskich - pl.Powstańców Śląskich - Zaporoska - pl.Hirszfelda - T.Zielińskiego - pl.Muzealny - Muzealna - Podwale - pl.1 Maja - W.Jagiełły - Mieszczańska - Pomorska - pl.Staszica - DWORZEC NADODRZE ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: czerwony, dla kierunku Dworzec Nadodrze kolor lampy biały oznaczenia trasy - czerwone, dla kierunku pl.1 Maja oznaczenie trasy - biało-czerwone kolor lampy biało-czerwony, dla kierunku J.Hallera - żółto-czerwony |
3 |
Linia specjalna, uruchomiona na czas Zjazdu Śpiewaczego - RYNEK (zachodnia strona) - pl.Bohaterów Getta - pl.Legionów - T.Zielińskiego - pl.Powstańców Śląskich - TERENY VII OGÓLNONIEMIECKIEGO ZJAZDU ŚPIEWACZEGO |
Nr linii |
Elektrische Strassenbahn Breslau (ESB) |
1
|
GRABISZYNEK (Cmentarz) - Grabiszyńska - pl.Legionów - Sądowa - pl.Bohaterów Getta - Gepperta - pl.Solny - Rynek (zachodnia strona) - Odrzańska - Kotlarska - Nowy Targ - św.Katarzyny - Piaskowa - pl.J.Bema - H.Sienkiewicza - Grunwaldzka - m.Szczytnicki - SZCZYTNIKI (z powrotem przez Grodzką i Kiełbaśniczą do pl.Solnego) ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: czerwony |
2
|
RAKOWIEC - Na Grobli - pl.Wróblewskiego - K.Pułaskiego - T.Kościuszki - pl.T.Kościuszki - pl.Muzealny - pl.Legionów - Sądowa - pl.Bohaterów Getta - Gepperta - pl.Solny - Rynek (zachodnia strona) - Odrzańska - Kotlarska - Nowy Targ - św.Katarzyny - Piaskowa - pl.J.Bema - JEDNOŚCI NARODOWEJ ODJAZDY: co 5 minut KOLOR: zielony |
3
|
T.KOŚCIUSZKI RÓG K.PUłASKIEGO - OłAWSKA (Cmentarz na Bierdzanach) ODJAZDY: co 10 minut KOLOR: żółty |